SECONDPOST@ZIZAN RAZAK <3 !

NAMA : MUHAMMAD RAZIZAN BINTI ABDUL RAZAK
T.LAHIR : 15/4/1984
T.ASAL : DUNGUN, TERENGGANU
TWITTER : @zizanrajalawak
FACEBOOK(FB): Zizan Raja Lawak (fanpage)

Mempunyai kucing brwarna kelabu..mempunyai sebuah kereta Evo brwarna putih..sekarang tinggal di KL..selalu pakai snapback..telah menang byk awards tpi xpernah sombong n xpernah lupakn peminat2 setianya..lyan peminat2nye yg rmai di twitter walaupun busy..baik, hardworking, peramah N cute..comel ke?? hmm boleh tahan..jgn lupa follow Zizan di Twitter N Like di FB..

~JIKA ADA SEBARANG PERTANYAAN SEPERTI NAMA KUCINGNYA KE..BOLEHLAH TANYA DI COMMENT..INSYA’ALLAH SAYA AKAN BALAS..TETAPI JIKA ANDA INGIN TANYA DI MANAKAH ZIZAN TINGGAL..SAYA TIDAK DAPAT MEMBERI TAHU..HARAP MAKLUM..~

Advertisements

myfirstpost @ KAMI SUKA ZAYN MALIK <3 <3 !

Full name

Zain Javadd Malik

Born

January 12, 1993 (age 20)

Hometown

West Lane, Baildon, Bradford

Nickname

DJ Malik, Zaynster, Bradford Bad Boi

Resides

London, England

Family

Yaser Malik, father
Patricia Malik, mother
Doniya Malik, sister
Waliyha Malik, sister
Safaa Malik, sister

Romances

Perrie Edwards (girlfriend)
Rebecca Ferguson (ex-girlfriend)
Geneva Lane (ex-girlfriend)

Vas happenin’?

Zayn Jawadd Malik[1] (born January 12, 1993), is a member of One Direction along with Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson, and Niall Horan.